Ανακοίνωση για τη σίτιση

• Ενημερώνουμε όλους τους φοιτητές/τριες, πρωτοετείς και παλαιοτέρων ετών που δεν υπέβαλαν αίτηση σίτισης, η πλατφόρμα αιτήσεων σίτισης θα είναι ανοικτή έως και την Τρίτη 31 Οκτωβρίου  για την υποβολή νέων αιτήσεων.
  • Επίσης όσοι φοιτητές/τριες υπέβαλαν αίτηση σίτισης να δουν την αίτηση τους σε ποιά κατάσταση βρίσκεται στην πλατφόρμα των αιτήσεων και εαν εμφανίζεται στην «ενημέρωση κατάστασης»  με «επανυποβολή με δικαιολογητικά σε ηλεκτρονική μορφή» να τη διορθώσουν με την επισύναψη  των απαραίτητων δικαιολογητικών και να την οριστικοποιήσουν εως και την Πέμπτη  2 Νοεμβρίου για να  προχωρήσουμε  στην αξιολόγηση των αιτήσεων για την έκδοση των αποτελεσμάτων.  Σε διαφορετική περίπτωση δεν θα αξιολογηθεί.
  • Οσες αιτήσεις σίτισης βρίσκονται σε κατάσταση «πρόχειρο» μπορούν οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές να προχωρήσουν στην οριστικοποίηση της αίτησης με την επισύναψη των απαραίτητων δικαιολογητικών, για να αξιολογηθούν.

Απο τη Διεύθυνση Φοιτητικής Μέριμνας