Ανακοίνωση υποψηφίων ΤΕΦΑΑ για θέσεις Πρακτικής Άσκησης Β΄ Κύκλου

Αγαπητοί-τες φοιτητές-τριες,

Στο ακόλουθο αρχείο θα εντοπίσετε τη λίστα των ωφελούμενων (με Αριθμό Φοιτητικού Μητρώου) για θέσεις του συγχρηματοδοτούμενου Προγράμματος Πρακτικής Άσκησης, από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος Ανταγωνιστικότητα, Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία, ΕΣΠΑ 2014-2020, για το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021, που πληρούν τις προϋποθέσεις θεσμοθέτησης του ΤΕΦΑΑ και υπάρχει δυνατότητα χρηματοδότησης.

Για τους φοιτητές του Τμήματος που βρίσκονται στην παρακάτω λίστα με τους επιτυχόντες, η προθεσμία υποβολής της ηλεκτρονικής Αίτηση Εγγραφής και η αποστολή των δικαιολογητικών στο email: praktiki.pe@uth.gr ορίζεται από 23 Απριλίου έως και 10 Μαϊου 2021, ανεξάρτητα από το διάστημα πραγματοποίησης της Πρακτικής Άσκησης. Για την προθεσμία υποβολής της ηλεκτρονικής Καρτέλας Πρακτικής θα ενημερωθείτε με νεότερη ανακοίνωση.

Οι φοιτητές-τριες καλούνται να ελέγχουν συστηματικά το emails τους, όπως και τις ανακοινώσεις στην ιστοσελίδα του Τμήματος και του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης.

Πρακτικό Επιτροπής Αξιολόγησης ΤΕΦΑΑ - Β' κύκλου (αρχείο .pdf)