ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΠΠΣ ΑΠΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ

Αγαπητοί φοιτητές/τριες,

Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα 12-12-2022 ξεκίνησε η διαδικασία αξιολόγησης των μαθημάτων από τους φοιτητές, η οποία  θα διαρκέσει έως 13-1-2023.

Με τη διαδικασία αυτή, σας ζητείται να αξιολογήσετε τα μαθήματα τα οποία παρακολουθείτε. Είναι μια σημαντική διαδικασία που συμβάλλει στη βελτίωση του προπτυχιακού προγράμματος σπουδών και των μαθημάτων.

Συγκεκριμένα, για κάθε μάθημα, λαμβάνετε με e-mail (στον ιδρυματικό σας λογαριασμό στο ΠΘ) ένα σύνδεσμο που οδηγεί στη φόρμα αξιολόγησης του μαθήματος. Συμπληρώνετε και υποβάλλετε την κάθε φόρμα.

Η συμμετοχή σας στην αξιολόγηση είναι ανώνυμη και σας παρέχει την ευκαιρία να εκφράσετε τη γνώμη σας διατυπώνοντας τις προτάσεις σας για τα μαθήματα.

Παρακαλούμε για την συμμετοχή σας στις διαδικασίες αξιολόγησης μαθημάτων του προπτυχιακού προγράμματος σπουδών.

Οι σύνδεσμοι θα παραμείνουν ενεργοί έως 13/1/2023.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Αν τα συγκεκριμένα μηνύματα διαγραφούν (έστω και εκ παραδρομής), δεν μπορεί να γίνει εκ νέου αποστολή σε μεμονωμένα email, λόγω κανόνων για την τήρηση της ανωνυμίας και της ασφάλειας των προσωπικών δεδομένων.